Kuchyňská Spodní Skříňka Luisa Us60

Kuchyňská spodní skříňka LUISA US60 ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni útulnou atmosféru. Skříň o rozměrech cca 50 x 86... více informací »
Kuchyňská Spodní Skříňka Luisa
Značka: Möbelix
3 699 Kč
Ověřit dostupnost
Kuchyňská spodní skříňka LUISA US60 ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni útulnou atmosféru. Skříň o rozměrech cca 50 x 86...

Kuchyňská spodní skříňka LUISA US60 ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni útulnou atmosféru. Skříň o rozměrech cca 50 x 86 x 60 cm (Š x V x H) má bílá dvířka a zásuvku s přívětivým kazetovým vzhledem. Moderní akcenty dodávají úchytky ve stříbrné barvě. Uvnitř skříňky je police o tloušťce cca 16 mm, která nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše kuchyňské náčiní ve dvou přihrádkách. Zásuvka je ideálním místem pro uložení příborů. Tiché zavírání je možné díky tlumení dveří a systému soft-close. Můžete se tak těšit z elegantního nábytku v dřevěném dekoru po dlouhou dobu. Dveřní zarážku lze namontovat vpravo nebo vlevo. Pro harmonický vzhled je nejlepší kombinovat další nábytek ze série LUISA z naší nabídky.Tento kvalitní produkt Kuchyňská Spodní Skříňka Luisa Us60 lze sehnat bez problémů tu na našich stránkách zařazený v sekci kuchyňské skřínky spodní! Vyhledejte si ještě další produkty z této známé sekce za akční cenu. Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další kvalitní produkty od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Kuchyňská Spodní Skříňka Luisa Us60 od výrobce se skvělou pověstí Möbelix najdete momentálně se slevou! Ceny již od 3 699 Kč.