Kuchyňská Spodní Skříňka Luisa Usk602a

Kuchyňská spodní skříňka LUISA USK602A ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni útulnou atmosféru. Skříňka o rozměrech cca 60... více informací »
Kuchyňská Spodní Skříňka Luisa
Značka: Möbelix
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Kuchyňská spodní skříňka LUISA USK602A ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni útulnou atmosféru. Skříňka o rozměrech cca 60...

Kuchyňská spodní skříňka LUISA USK602A ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni útulnou atmosféru. Skříňka o rozměrech cca 60 x 86 x 60 cm (Š x V x H) má panel a dvě zásuvky s přívětivým kazetovým vzhledem. Úchytky ve stříbrné barvě dodávají moderní akcenty. Uvnitř skříňky je praktický úložný prostor pro vaše kuchyňské náčiní. Tiché zavírání je možné díky systému soft-close. Můžete se tak těšit z elegantního nábytku v dřevěném dekoru po dlouhou dobu. Pro harmonický vzhled je nejlepší kombinovat další nábytek ze série LUISA z naší nabídky.
Tento zlevněný produkt Kuchyňská Spodní Skříňka Luisa Usk602a lze pořídit již dnes tu na stránkách umístěný v rubrice kuchyňské skřínky spodní! Nyní si můžete pořídit parádní kousky ve zmiňované sekci snadno online! Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce další zboží od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super výrobek Kuchyňská Spodní Skříňka Luisa Usk602a od značky s dlouholetou tradicí Möbelix snadno seženete právě teď až neuvěřitelně levně! V akci za cenu 4 199 Kč.