Lavice Hockerbank Pravá Kůže

S prostornou stoličkou z pravé kůže a mangového dřeva proměníte váš interiér v příjemné, stylové místo s atmosférou... více informací »
Lavice Hockerbank Pravá Kůže
Značka: Möbelix
9 399 Kč
Ověřit dostupnost
S prostornou stoličkou z pravé kůže a mangového dřeva proměníte váš interiér v příjemné, stylové místo s atmosférou...

S prostornou stoličkou z pravé kůže a mangového dřeva proměníte váš interiér v příjemné, stylové místo s atmosférou venkova. Lavice o rozměrech přibližně 120 x x 53 x 29 cm (Š x V x H) vyzařuje zdravou dávku retra a nabízí dvě kožená sedátka s pěnovým polstrováním. Mezi nimi se nachází praktický úložný prostor s odklopným víkem a objemem přibližně 3,6 litru pro uložení drobnějších předmětů. Ačkoli tento ručně vyrobený nábytek připomíná gymnastické náčiní a je potažen vysoce odolnou kůží v hnědé barvě, slouží jako estetický a praktický doplněk vašeho domova nebo chalupy. Obdélníkovou sedací plochu podpírá stabilní rám se čtyřmi šikmými, přibližně 27 cm vysokými nohami z masivního mangového dřeva. Ty jsou navíc opatřeny gumovými protiskluzovými krytkami, jež rovněž chrání podlahu před poškrábáním. Taburetová lavice disponuje maximální nosností 200 kg a je u nás k dispozici také v jiných variantách. K čištění nábytku stačí navlhčený bavlněný hadřík a otírání dosucha. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spedičn&

Výjimečný produkt Lavice Hockerbank Pravá Kůže od značky s dobrým jménem Möbelix můžete sehnat momentálně v naši nabídce za báječnou cenu. Nyní lze objednat jen za 9 399 Kč.