Lounge Taburet Park

Taburet hodící se k sedací soupravě PARK značky LUCA Besson vás přesvědčí svým neuvěřitelným pohodlím a ohromujícím... více informací »
Lounge Taburet Park
Značka: Möbelix
7 499 Kč
Ověřit dostupnost
Taburet hodící se k sedací soupravě PARK značky LUCA Besson vás přesvědčí svým neuvěřitelným pohodlím a ohromujícím...

Taburet hodící se k sedací soupravě PARK značky LUCA Besson vás přesvědčí svým neuvěřitelným pohodlím a ohromujícím designem. V čalounění z mikrovlákna v šedohnědé barvě se ukrývá speciální pružinový systém Nosag a PUR pěna pro maximální pohodlí při sedění. Taburet PARK s rozměry 107 x 43 x 75 cm (Š  x V x H)) vám nabízí nejen ten nejlepší komfort sezení, ale také úložný prostor na povlečení pro hosty a mnoho jiného. Objevte styl se jménem PARK. Nový výrobek Lounge Taburet Park je dostupný teď tu na webu v sekci taburety. Nyní si můžete vybrat ještě ostatní výrobky ve zmíněné sekci za akční cenu! Významný výrobce Möbelix vám může poskytnout vysoce kvalitní zboží. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další zboží od značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Lounge Taburet Park od známého dodavatele Möbelix máte možnost pořídit právě zde za rozumné peníze! Právě nyní za 7 499 Kč.