Ložnice Anna 180

Dejte svému domovu nový pohled s touto ložnicí v barvách dubu Artisan! Elegantní ložnice ANNA v bílé barvě se skládá z těchto... více informací »
Ložnice Anna 180
Značka: Möbelix
13 999 Kč
Ověřit dostupnost
Dejte svému domovu nový pohled s touto ložnicí v barvách dubu Artisan! Elegantní ložnice ANNA v bílé barvě se skládá z těchto...

Dejte svému domovu nový pohled s touto ložnicí v barvách dubu Artisan! Elegantní ložnice ANNA v bílé barvě se skládá z těchto částí: Šatní skříň o rozměrech cca 225 x 210 x 58 cm (Š/V/H) vám nabízí 5 otočných dveří, z nichž 3 jsou se zrcadly. Toto praktické uspořádání  nejen opticky zvětšuje prostor vaší ložnice, ale zároveň umožňuje jedním pohledem do zrcadel zhodnotit zvolený outfit. Komfortní postel s velkorysou plochou lůžka cca 180 x 200 cm, 2 nočné stolky o rozměrech cca 52 x 40 x 38 cm (Š/V/H) vám poskytují  díky 2 šuplíkům dodatečný úložný prostor na všechny drobnosti, které si přejete mít na dosah ruky vedle postele. K ložnici ANNA se skvěle hodí komoda ve stejném dekoru, kterou lze dokoupit, stejně jako mnoho dalšího, online v našem e-shopu. Moderní ložnice s dotekem luxusu se stane oázou pro vaši duši a unavené tělo. Upozornění: V ceně nejsou zahrnuty matrace, rošty a lůžkoviny.
Hodně povedený produkt lze zakoupit v pohodě tu v sekci kompletní ložnice. Nyní získáte parádní produkty z této sekce za zcela nejnižší cenu! To ale ovšem není vše, máme toho více. Máme v nabídce také další produkty od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený dodavatel Möbelix vám může poskytnout velmi kvalitní sortiment.

Ve slevě výrobek Ložnice Anna 180 od známého dodavatele Möbelix můžete pořídit online za outletovou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 13 999 Kč.
Další produkty ze sekce Kompletní ložnice