Matrace Gelpur New 90/200cm, H3

Matrace GELPUR NEW má 7 zónové speciálně profilované jádro, které se ideálně přizpůsobí tvaru ležící osoby na boku.... více informací »
Matrace Gelpur New 90/200cm
Značka: Möbelix
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace GELPUR NEW má 7 zónové speciálně profilované jádro, které se ideálně přizpůsobí tvaru ležící osoby na boku....

Matrace GELPUR NEW má 7 zónové speciálně profilované jádro, které se ideálně přizpůsobí tvaru ležící osoby na boku. Měkčí zóna pod rameny a bedry dovolí hlouběji zaboření se do matrace a tím zajistí správnou polohu páteře při spěnku. Na povrchu je umístěna pěna Airgel – tvoří vzdušnou komfortní vrstvu v matraci. Uprostřed matrace se nachází vrstva antibakteriální pěny, která zebezpečí dlouhodobé čisté prostrededie bez škodlivých mikroorganismů. Stabilní oporu matrace tvoří profilovaná pěna Eliocell. Potah matrace Greenfirst s obsahem bambusových vláken vytváří přírodní ochranu proti bakteriím. Je odnímatelný (zip) a pratelný do 60 ° C.Rozměry matrace: PL: cca 90/200 cm, celková výška 18 cm (výška jádra bez potahu 16 cm)

Velmi prodávaný výrobek Matrace Gelpur New 90/200cm, H3 od značky s dlouholetou tradicí Möbelix můžete najít zde teď právě pořád výhodně! Nyní lze objednat jen za 6 499 Kč.