Matrace Pro Mládež Color Kid Blue, 140/200cm, Modrý Potah

Sendvičová matrace pro mládež,pružná pěna Flexifoam FLEX bez použití lepidel, se 7 neinvazivními zónami vhodnými pro dětský... více informací »
Matrace Pro Mládež Color
Značka: Möbelix
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
Sendvičová matrace pro mládež,pružná pěna Flexifoam FLEX bez použití lepidel, se 7 neinvazivními zónami vhodnými pro dětský...

Sendvičová matrace pro mládež,pružná pěna Flexifoam FLEX bez použití lepidel, se 7 neinvazivními zónami vhodnými pro dětský organismus. Potah Nova Colour v modré barvě, pratelný do 60°C,výška 14 cm,nosnost do 130 kg, PL: 140/200 cm.
Výjimečný kus Matrace Pro Mládež Color Kid Blue, 140/200cm, Modrý Potah je dostupný taky tu v oblíbené sekci pěnové matrace! Nyní získáte akční zboží ze zmíněné sekce jednoduše online. Populární dodavatel Möbelix představuje špičkový sortiment. Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt Matrace Pro Mládež Color Kid Blue, 140/200cm, Modrý Potah od skvělé značky Möbelix jednoduše můžete získat momentálně na webu za báječnou cenu. Nyní pořídíte jen za 6 499 Kč.