Matrace Star 90/200cm, H2

Pomocí matrace PRIMATEX STAR můžete vytvořit ve vaší ložnici, dětském pokoji nebo pokoji pro hosty pohodlný prostor na spaní s... více informací »
Matrace Star 90/200cm
Značka: Möbelix
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Pomocí matrace PRIMATEX STAR můžete vytvořit ve vaší ložnici, dětském pokoji nebo pokoji pro hosty pohodlný prostor na spaní s...

Pomocí matrace PRIMATEX STAR můžete vytvořit ve vaší ložnici, dětském pokoji nebo pokoji pro hosty pohodlný prostor na spaní s rozlohou 90 x 200 cm. Matrace je vyrobena s mírným až středním stupněm tvrdosti (ne zcela H2) a poskytuje teplé prostředí na spaní. Pěnová matrace vysoká 13 cm má jádro z polyuretanové studené pěny (výška 12 cm). Potah z dvojité tkaniny vyrobené ze 100 % polyesteru je mimořádně jemný díky fleece. Je prošívaný v horní i spodní části klima vlákny, které zajišťují dostatečné větrání. Se zipem vedoucím přes tři strany obvodu můžete matrace z potahu jednoduše svléknout. Potah lze prát v pračce při teplotě 60 °C. Matrace je testována na škodlivé látky, a proto je dobrou volbou také pro alergiky na prach v domácnosti. Díky své pružnosti je vhodný pro polohovatelné lamelové rošty a dá se jednoduše otočit pomocí praktických držadel po stranách. Pro případnou přepravu nebo úschovu lze matraci jednoduše srolovat a uložit pro úsporu místa. PRIMATEX STAR – dobrý produkt s mnoha výhodami!Akční produkt Matrace Star 90/200cm, H2 jde koupit lehce tady na našich stránkách v sekci pěnové matrace. Nyní koupíte ještě jiné zboží z této populární sekce snadno online! U nás vám nabídneme víc, u nás najdete více skvělých kousků od značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Möbelix vám nabízí skvělé výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Velmi prodávaný produkt Matrace Star 90/200cm, H2 od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix jednoduše pořídíte momentálně na našich stránkách skutečně levně. Výhodně za skvělou cenu 1 999 Kč.