Matrace Viva Kombi Hard 120/200cm, H3/ H4

Matrace VIVA KOMBI HARD s 5 zónami spaní má speciální tvarování, které se přizpůsobuje anatomii těla. Jednotlivé vrstvy z PUR... více informací »
Matrace Viva Kombi Hard
Značka: Möbelix
9 799 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace VIVA KOMBI HARD s 5 zónami spaní má speciální tvarování, které se přizpůsobuje anatomii těla. Jednotlivé vrstvy z PUR...

Matrace VIVA KOMBI HARD s 5 zónami spaní má speciální tvarování, které se přizpůsobuje anatomii těla. Jednotlivé vrstvy z PUR pěny jsou spojeny bez použití lepidla. Matrace s velikostí 120 x 200 cm má SLEEP CULTURE potah s antibakteriální úpravou,která mají pozitivní vliv na lidské zdraví během spánku. Potah je nazip, čili je možné ho odejmout a prát v pračce do 60 °C.   Celková výška matrace v potahu je 18 cm (bez potahu 16 cm) s maximální nosností 120 kg. Tato oboustranná matrace má dva stupně tvrdosti: Zatímco jedna strana má stupeň tvrdosti H3 – tvrdý, druhá strana je určena pro náročnější, s extra tvrdým stupněm tvrdosti H4, čímž se tento matrace stává ideální partnerskou matrací. Je dostupná v různých velikostech. Vhodná pro alergiky.   Tento výrobek je ohodnocen certifikáty: Textiles Vertrauen – Ökotex, DIN EN ISO 14001 a DIN EN ISO 9001.
Vysoce kvalitní produkt Matrace Viva Kombi Hard 120/200cm, H3/ H4 je k dispozici jednoduše tu na našem webu v oblíbené rubrice pěnové matrace! Nyní koupíte nové zboží z této populární rubriky za příznivou cenu. To ale ovšem není všechno, máme toho více! Prozkoumejte u nás další prověřené zboží značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Möbelix prodává špičkové zboží

Zcela unikátní produkt Matrace Viva Kombi Hard 120/200cm, H3/ H4 od společnosti Möbelix můžete dostat tady a teď za skvělou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 9 799 Kč.