Moderné Křeslo Vico Vícebarevné

Opřete se a relaxujte: křeslo VICO v patchwork provedení s barvami šedá, uranová a denimová vás zve na odpočinek od... více informací »
Moderné Křeslo Vico Vícebarevné
Značka: Möbelix
6 599 Kč
Ověřit dostupnost
Opřete se a relaxujte: křeslo VICO v patchwork provedení s barvami šedá, uranová a denimová vás zve na odpočinek od...

Opřete se a relaxujte: křeslo VICO v patchwork provedení s barvami šedá, uranová a denimová vás zve na odpočinek od uspěchaného každodenního života. Jednoduchý stylový prvek je vybaven rozměry přibližně 69 x 76 x 86 cm (Š x V x H) a má místo k sezení, velké přibližně 69 x 53 cm (Š x H). Ponořte se do sedadla s výškou asi 42 cm a vychutnejte si pohodlné sezení na pěnových výplních. VICO boduje i příjemným, snadno udržovatelným potahem ze smíšené tkaniny (95% polyester, 5% nylon). Sedadlo pevně spočívá na černé kovové konstrukci s práškovým nástřikem, která je tenká a jednoduchá, a dotváří nadčasový design tohoto kusu nábytku. Křeslo VICO je pro vás k dispozici také v jiných barvách. Ať už jde o obývací pokoj, ložnici nebo pokoj pro hosty: objevte tento sedací nábytek jako oblíbené a vizuálně harmonické místo pro relax! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeb
Nový výrobek Moderné Křeslo Vico Vícebarevné jde nakoupit jednoduše na stránkách zařazený v rubrice relaxační křesla! Nyní najdete parádní zboží z naší sekce za super ceny! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další kvalitní zboží od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Möbelix dlouhodobě dodává velmi kvalitní sortiment. Však to vidíte sami!

Tento akční kus Moderné Křeslo Vico Vícebarevné od značky s dobrým jménem Möbelix naleznete zrovna dneska za rozumné peníze. Nabídky od 6 599 Kč.