Moderní Taburet Ella Béžový

Tato taburetka v béžové barvě jistě upoutá pozornost každého svým trendy pleteným vzhledem. Měkký sametový potah, jakož i... více informací »
Moderní Taburet Ella Béžový
Značka: Möbelix
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Tato taburetka v béžové barvě jistě upoutá pozornost každého svým trendy pleteným vzhledem. Měkký sametový potah, jakož i...

Tato taburetka v béžové barvě jistě upoutá pozornost každého svým trendy pleteným vzhledem. Měkký sametový potah, jakož i pěnové polstrování zajišťují optimální pohodlí při sezení. S touto čtvercovou stoličkou získáte flexibilní a stylové sedadlo. Taburet s rozměry cca 47 x 47 x 47 cm (Š x V x H) má kulaté nohy z černého plastu a lze ji zatížit maximálně do 60 kg.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.
Exkluzivní produkt je k získání rovněž tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice taburety. Připravili jsme pro vás akční zboží z naší rubriky za super ceny.
Tento výjimečný produkt Moderní Taburet Ella Béžový naleznete bezprostředně tady u nás zařazený v sekci taburety! Mrkněte na ještě ostatní produkty z této známé kategorie za parádní cenu.

Tento designový kus Moderní Taburet Ella Béžový od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix lze pořídit na našich stránkách teď pořád výhodně. Nyní lze objednat jen za 1 899 Kč.