Nástavec Na Šatní Skříň Ke 4-Dv. Skříni Celle

S touto praktickou horní skříňkou lze vaši 4dveřovou šatní skříň CELLE snadno rozšířit o dvě přihrádky se čtyřmi... více informací »
Nástavec Na Šatní Skříň Ke
Značka: Möbelix
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
S touto praktickou horní skříňkou lze vaši 4dveřovou šatní skříň CELLE snadno rozšířit o dvě přihrádky se čtyřmi...

S touto praktickou horní skříňkou lze vaši 4dveřovou šatní skříň CELLE snadno rozšířit o dvě přihrádky se čtyřmi dveřmi, takže skříň dosáhne celkové výšky cca 237 cm. Jde o jednoduchý způsob, jak získat další úložný prostor a využít stávající prostor v místnosti. Horní skříňka o rozměrech kolem 181 x 40 x 54 cm (Š x V x H) má stejně jako šatní skříň boky v matně bílé barvě, čela zaujmou bílou ve vysokém lesku a úchytkami v barvě hliníku. S touto funkční 4dveřovou horní skříňkou můžete optimálně využít výšku místnosti! Velmi žádaný produkt Nástavec Na Šatní Skříň Ke 4-Dv. Skříni Celle máte možnost najít jednoduše na našich stránkách v kategorii nástavce na skříně! Připravili jsme pro vás nové produkty z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete další produkty značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Nástavec Na Šatní Skříň Ke 4-Dv. Skříni Celle od dodavatele zboží Möbelix máte možnost najít aktuálně opravdu levně. Levně za cenu 3 999 Kč.