Nástěnná Police Young V Bílém Dekoru

Tato elegantní nástěnná police je součástí řady YOUNG a je ideálním doplňkem moderně zařízeného dětského pokoje nebo... více informací »
Nástěnná Police Young V
Značka: Möbelix
999 Kč
Ověřit dostupnost
Tato elegantní nástěnná police je součástí řady YOUNG a je ideálním doplňkem moderně zařízeného dětského pokoje nebo...

Tato elegantní nástěnná police je součástí řady YOUNG a je ideálním doplňkem moderně zařízeného dětského pokoje nebo pokoje pro mladé. S rozměry přibližně 78 x 3 x 25 cm (Š/V/H) je vyrobena s bílým dekorem a je vhodná k připevnění na zeď. Jednoduchý design bez zadní stěny z ní činí plovoucí polici, kterou lze umístit kdekoli. Fotky, dekorace a knížky se na ní budou vyjímat! Maximální nosnost je 7 kg. Zařiďte pokoj svého potomka prakticky a stylově s nábytkovou sérií YOUNG! K dispozici jsou všechny nábytkové prvky, potřebné do pokoje pro mladé, a na výběr jsou dvě barevná provedení: Dub san remo/bílá nebo bílá/světle šedá. S tímto nábytkem si vybíráte certifikovaný produkt, vyrobený v Německu, který zároveň splňuje požadavky „BQ – Alliance for Quality“ a nese značku kvality „DIN EN ISO 9001“.

Hodně oblíbený produkt Nástěnná Police Young V Bílém Dekoru od skvělého a známého výrobce Möbelix jednoduše získáte na našich stránkách nyní opravdu výhodně. Cenově vychází na 999 Kč.