Nástěnný Regál White

S nábytkovou sérií WHITE do dětských pokojů vytvoříte harmonické prostředí vašim potomkům od útlého věku až po... více informací »
Nástěnný Regál White
Značka: Möbelix
1 149 Kč
Ověřit dostupnost
S nábytkovou sérií WHITE do dětských pokojů vytvoříte harmonické prostředí vašim potomkům od útlého věku až po...

S nábytkovou sérií WHITE do dětských pokojů vytvoříte harmonické prostředí vašim potomkům od útlého věku až po teenagerské časy: Od přebalovacího pultu a postýlky až po psací stůl, regály a velké skříně. Jednoduchý, ale útulný nábytek bez zbytečných ozdob v alpské bílé barvě je doplněn bezpečnými úchyty v podobě výřezů. Tato bílá nástěnná police přináší dodatečný úložný prostor do dětského pokoje. Díky jednoduchému vzhledu se dá optimálně kombinovat nejen s ostatním nábytkem ze série WHITE, ale také s různými jinými styly nábytku. Police o rozměrech přibližně 92 x 22 x 24 cm (Š x V x H) má stejně jako ostatní nábytek z této série certifikační známky Blue Angel, BQ – Alliance for Quality a Made in Germany, což svědčí o vynikající kvalitě tohoto kusu nábytku.

Tento výjimečný kus Nástěnný Regál White od kvalitního výrobce Möbelix pohodlně pořídíte v naší internetové nabídce napořád výhodně. Výhodně za 1 149 Kč.