Noční Stolek Malu

Noční stolek MALU je perfektním doplňkem do ložnice s přírodní atmosférou. Zaujme především kvalitním provedením z masivního... více informací »
Noční Stolek Malu
Značka: Möbelix
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Noční stolek MALU je perfektním doplňkem do ložnice s přírodní atmosférou. Zaujme především kvalitním provedením z masivního...

Noční stolek MALU je perfektním doplňkem do ložnice s přírodní atmosférou. Zaujme především kvalitním provedením z masivního dubového dřeva, které vnese do vašeho interiéru kus přírody a současně jej provoní. S kompaktními rozměry  cca 40 x 33 x 40 cm (Š x V x H) nezabere mnoho místa. Díky naolejovanému povrchu si přijde na své přirozeně zbarvené zrno modelu. Pro uložení drobností je k dispozici zásuvka, kterou lze otevřít bez úchytů. Zatímco do otevřené přihrádky můžete uložit výběr ze čtení u postele, horní police je ideální pro noční lampičku.
Tento kvalitní a levný výrobek Noční Stolek Malu jde získat snadno tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii noční stolky. Nyní získáte parádní výrobky ze zmíněné rubriky za akční cenu!

Tento velmi oblíbený kousek Noční Stolek Malu od skvělého výrobce Möbelix najdete právě zde až neuvěřitelně levně! Zrovna teď v akci za 4 199 Kč.