Noční Stolek Moon

Noční stolek v šedém potahu, se skleněnou deskou, 3 zásuvkami, plastovými úchytkami ve stříbrné barvě, LED osvětlením a USB... více informací »
Noční Stolek Moon
Značka: Möbelix
1 549 Kč
Ověřit dostupnost
Noční stolek v šedém potahu, se skleněnou deskou, 3 zásuvkami, plastovými úchytkami ve stříbrné barvě, LED osvětlením a USB...

Noční stolek v šedém potahu, se skleněnou deskou, 3 zásuvkami, plastovými úchytkami ve stříbrné barvě, LED osvětlením a USB připojením.Š/V/H: cca 47/61/46 cm
Tento vynikající výrobek máte možnost pořídit snadno na našem webu v oblíbené rubrice noční stolky. Nyní koupíte parádní produkty z této rubriky na pár kliknutí. Značka Möbelix dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další kvalitní zboží značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Noční Stolek Moon od skvělé a známé značky Möbelix pohodlně dostanete momentálně na našich stránkách v akci! Aktuálně výhodně za 1 549 Kč.