Noční Stolek Nachtkästchen Š: 45cm Černý

Díky svému nadčasovému vzhledu je klasický noční stolek NINA oblíbeným kouskem do každé ložnice. Jednoduché linie v... více informací »
Noční Stolek Nachtkästchen Š:
Značka: Möbelix
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Díky svému nadčasovému vzhledu je klasický noční stolek NINA oblíbeným kouskem do každé ložnice. Jednoduché linie v...

Díky svému nadčasovému vzhledu je klasický noční stolek NINA oblíbeným kouskem do každé ložnice. Jednoduché linie v atraktivní kombinaci s kovovými lištovými úchyty stříbrné barvy dělají z nábytku, o rozměrech přibližně 45 x 54 x 34 cm (Š / V / H), stylový poutač vedle postele. Dokonale sladěné čtvercové nohy, vyrobené z plastu bílé barvy, elegantně dotvářejí celkový vzhled skříňky. Se třemi prostornými zásuvkami nabízí nábytek spoustu úložného prostoru pro čtení u postele a mnohem více. Na horní ploše si najde místo noční lampa, budík, sklenice s vodou a jiné. Černý lakovaný povrch ve vysokém lesku má vrstvu melaminové pryskyřice, a proto je obzvláště robustní a odolný proti poškrábání, takže si můžete svůj nový noční stolek užít dlouho! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kon

Hodně prodávaný produkt Noční Stolek Nachtkästchen Š: 45cm Černý od přední značky Möbelix seženete aktuálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Nyní za 2 999 Kč.