Noční Stolek Prag

Noční stolek pro náročné, to je rozhodně stolek PRAG! Krásné černé čalounění v kombinaci s elegantními kovovými úchyty... více informací »
Noční Stolek Prag
Značka: Möbelix
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Noční stolek pro náročné, to je rozhodně stolek PRAG! Krásné černé čalounění v kombinaci s elegantními kovovými úchyty...

Noční stolek pro náročné, to je rozhodně stolek PRAG! Krásné černé čalounění v kombinaci s elegantními kovovými úchyty vytvářejí tento překrásný urbanistický stolek, hodící se především k čalouněným a americkým postelím. Korpus je vyroben z MDF desky, celý čalouněný 100% polyuretanovou textilií. Stolek disponuje třemi odkládacími zásuvkami. Rozměry stolku jsou přibližně 50 x 62 x 43 cm (Š/V/H). Zařiďte si svůj domov do stylu Urban living!
Nejprodávanější produkt Noční Stolek Prag můžete sehnat nyní tady u nás v kategorii noční stolky! Pořiďte si ještě jiné výrobky ve zmíněné sekci za parádní cenu.

Hodně povedený výrobek Noční Stolek Prag od dodavatele s dlouholetou historií Möbelix můžete dostat právě nyní na našich stránkách napořád výhodně! Aktuálně výhodně za 2 199 Kč.