Noční Stolek Z Mangového Dřeva Kalkutta

Noční stolek Kalkutta přinese to pravé osvěžení do vaší domácnosti. Jeho specifický vzhled bude tím pravým poutačem... více informací »
Noční Stolek Z Mangového Dřeva
Značka: Möbelix
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Noční stolek Kalkutta přinese to pravé osvěžení do vaší domácnosti. Jeho specifický vzhled bude tím pravým poutačem...

Noční stolek Kalkutta přinese to pravé osvěžení do vaší domácnosti. Jeho specifický vzhled bude tím pravým poutačem pozornosti. Můžete ho použít i jako přístavní stoleček. Skvěle vynikne v předsíni nebo při gauči v obývacím pokoji. K dispzícií je zásuvka na drobnosti. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení.   Informace o balíku: • Velikost balíčku: ca. 43 x 43x 58cm (d x š x v) • Váha balíčku: ca. 15kg   Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si jej můžete POUZE přes internet.

Zajímavý produkt Noční Stolek Z Mangového Dřeva Kalkutta od dodavatele s dobrým jménem Möbelix máte možnost sehnat tady teď opravdu výhodně! Nyní nakoupíte za 4 499 Kč.