Obývací Stěna Tokio *cenový Trhák*

Obývací stěna TOKIO přináší do vašeho domova pohodlí a teplo s nádechem elegance. Sestava o rozměrech přibližně 300 x 201 x... více informací »
Obývací Stěna Tokio
Značka: Möbelix
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
Obývací stěna TOKIO přináší do vašeho domova pohodlí a teplo s nádechem elegance. Sestava o rozměrech přibližně 300 x 201 x...

Obývací stěna TOKIO přináší do vašeho domova pohodlí a teplo s nádechem elegance. Sestava o rozměrech přibližně 300 x 201 x 41 cm (Š x V x H) je vyrobená z materiálu na bázi dřeva v atraktivní kombinaci dekorů z hnědého a černého dubu se stylovým vzhledem a nabízí vám také praktický úložný prostor s dostatkem úložných možností pro váš domov. Černé úchyty harmonicky zapadají do celkového obrazu. Pětidílná nástěnná jednotka se skládá z 1 vitríny, 1 TV stolku, 1 nástěnné skříňky a 2 polic. Tento skvělý produkt Obývací Stěna Tokio *cenový Trhák* můžete dostat také tady na našem webu v rubrice obývací stěny a nábytkové programy! Připravili jsme ještě ostatní produkty z této známé kategorie za outletovou cenu. Oblíbený dodavatel Möbelix prodává špičkové výrobky Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také více kousků značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Levný kousek Obývací Stěna Tokio *cenový Trhák* od společnosti se zárukou kvality Möbelix můžete získat tady za báječnou cenu! Akční cena 6 499 Kč.