Odkládací Stolek Luca Lct01

Kompaktní odkládací stolek v dekoru dub Artisan je praktický a všestranně využitelný - ať už v pracovně, v ložnici jako... více informací »
Odkládací Stolek Luca Lct01
Značka: Möbelix
529 Kč
Ověřit dostupnost
Kompaktní odkládací stolek v dekoru dub Artisan je praktický a všestranně využitelný - ať už v pracovně, v ložnici jako...

Kompaktní odkládací stolek v dekoru dub Artisan je praktický a všestranně využitelný – ať už v pracovně, v ložnici jako noční stolek nebo odkládací stolek v obývacím pokoji. Stolek o rozměrech cca 40 x 40 x 37 cm (Š x V x H) a nosnosti 5 kg se vejde i do těch nejmenších prostor. Díky 2 přihrádkám budete mít dost místa na ukládání knih, časopisů, regálových boxů a mnoho dalšího. Stolek je dostupný i v dalších barvách!   Nejdůležitější informace: Rozměry v cm (Š x V x H): 40 x 40 x 37 Materiál: dekor řemeslný dub Tloušťka desky stolu v mm: 16 Max. nosnost přibližně v kg: 5 2 úložné prostory Povrch z melaminové pryskyřice Žádaný kus Odkládací Stolek Luca Lct01 seženete již dnes tu na webu umístěný v kategorii odkládací stolky! Pořiďte si zlevněné produkty ve zmíněné sekci za nejnižší cenu!

Tento kvalitní produkt Odkládací Stolek Luca Lct01 originál od značky Möbelix můžete pořídit v naší aktuální nabídce v bezva akci. Ceny od 529 Kč.