Odkladací Stolek Pedro Stříbrný

Jako z pohádek tisíce a jedné noci: extravagantní příruční stolek PEDRO dodá vašemu obývacímu pokoju noblesní orientální... více informací »
Odkladací Stolek Pedro Stříbrný
Značka: Möbelix
5 099 Kč
Ověřit dostupnost
Jako z pohádek tisíce a jedné noci: extravagantní příruční stolek PEDRO dodá vašemu obývacímu pokoju noblesní orientální...

Jako z pohádek tisíce a jedné noci: extravagantní příruční stolek PEDRO dodá vašemu obývacímu pokoju noblesní orientální šmrnc! Odkládací stolek, který je velký přibližně 42 x 62 x 42 cm (Š / V / H) je vyrobený z leštěného hliníku ve stříbrné barvě a zaujme dekorativním tepaným vzhledem, který z něj dělá okouzlující poutač pozornosti – každý jeden stolek je nezaměnitelným kouskem, protože je vyroben ručně. Díky kombinaci tvaru a lesklého povrchu vzniká jedinečný vzhled, který dodá vašemu interiéru individuální charakter. Cibulovitý tvar příručního stolku je efektivně podtržený jemně zaoblenými hranami. Samotná odkládací plocha má průměr cca  41,5 cm, stůl se směrem dolů zužuje na průměr cca 31 cm. Stolek je možno zatížit do 15 kg. Nechte se očarovat ladným šarmem příručního stolku PEDRO! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím sped

Zajímavý produkt Odkladací Stolek Pedro Stříbrný seženete rovnou tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci odkládací stolky! Připravili jsme pro vás kvalitní produkty z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu. Populární výrobce Möbelix pro vás vyrábí kvalitní výrobky Podívejte se sami!

Tento vynikající kus Odkladací Stolek Pedro Stříbrný od výrobce s dobrým jménem Möbelix lze koupit ještě dnes za výprodejovou cenu. Cena již od 5 099 Kč.