Odkládací Stolek Susi Zlatý

S tímto otočným odkládacím stolkem předvedete své aranžérské schopnosti hned na třech deskách stolu. Kulatý design z... více informací »
Odkládací Stolek Susi Zlatý
Značka: Möbelix
4 899 Kč
Ověřit dostupnost
S tímto otočným odkládacím stolkem předvedete své aranžérské schopnosti hned na třech deskách stolu. Kulatý design z...

S tímto otočným odkládacím stolkem předvedete své aranžérské schopnosti hned na třech deskách stolu. Kulatý design z lakované oceli zlaté barvy je skvělým poutačem pozornosti. Tři desky jsou vyrobeny ze zrcadlového jednovrstvého bezpečnostního skla v černé barvě. Flexibilita je u tohoto ušlechtilého nábytku zaručena, protože horní dvě desky stolu lze otočit. Šířka stolku se může pohybovat mezi přibližně 58 cm a maximálně asi 139 cm, dle vašeho vkusu. Na různých úrovních máte dostatek prostoru pro občerstvení, časopisy, ozdoby nebo jiné doplňky. Vrchní deska stolu má výšku přibližně 43 cm. Každou desku lze zatížit do 10 kg. Tento praktický příruční stolek vylepší každý obývací prostor! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kontaktovat kurýr, se kterým upřesníte přesné datum doručení.

Kvalitní produkt Odkládací Stolek Susi Zlatý od skvělého výrobce Möbelix pohodlně pořídíte na našich stránkách nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za 4 899 Kč.