Odkládací Stolek Wl5.238 Černý/mědený

Asi 51 cm vysoký příruční stolek s konstrukcí v měděných barvách a černým podnosem představuje stylový detail vybavení se... více informací »
Odkládací Stolek Wl5.238 Černý/mědený
Značka: Möbelix
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Asi 51 cm vysoký příruční stolek s konstrukcí v měděných barvách a černým podnosem představuje stylový detail vybavení se...

Asi 51 cm vysoký příruční stolek s konstrukcí v měděných barvách a černým podnosem představuje stylový detail vybavení se speciálním trikem. Kulatou desku stolu z MDF s obrubou ze dřeva magnólie (průměr: asi 40 cm) je možné složit a použít jako samostatný podnos k přepravě občerstvení nebo nápojů. Zvýšený okraj s výškou přibližně 4,5 cm zaručuje, že při přenášení nic nezklouzne. Povrchová úprava v matné černé barvě představuje módní protiklad k rámu vyrobenému z lakované oceli v měděných barvách. Kovový rám vyzařuje retro šarm a ukazuje odvahu používat jasné hrany. Protiskluzové podložky chrání podlahu před poškrábáním. Tip: Aby si tento stolek zachoval svůj atraktivní vzhled dlouho, je nejlepší ho očistit vlažným bavlněným hadříkem a povrchy otřít dosucha. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kontaktovat kurýr, se kterým upřesn&iacu
Často hledaný produkt lze získat ještě na našich stránkách v oblíbené kategorii odkládací stolky! Podívejte se na akční produkty z této populární kategorie za extra cenu.
Akční kousek máte možnost sehnat rovnou tady na našem webu v oblíbené kategorii odkládací stolky! Vyberte si kvalitní zboží z této známé sekce za výhodné peníze! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kousek Odkládací Stolek Wl5.238 Černý/mědený od společnosti s výborným jménem Möbelix pohodlně získáte právě teď v nabídce trvale výhodně. Zrovna teď v akci za 2 699 Kč.