Odkládací Stolek Wl5.644 Z Masivního Dřeva

Stůl o rozměrech přibližně 47 x 47 x 55 cm (D x Š x V) boduje mimořádně krásnou kombinací masivního panelu z pravého... více informací »
Odkládací Stolek Wl5.644 Z
Značka: Möbelix
5 199 Kč
Ověřit dostupnost
Stůl o rozměrech přibližně 47 x 47 x 55 cm (D x Š x V) boduje mimořádně krásnou kombinací masivního panelu z pravého...

Stůl o rozměrech přibližně 47 x 47 x 55 cm (D x Š x V) boduje mimořádně krásnou kombinací masivního panelu z pravého sheeshamového dřeva a železného tyčového rámu černé barvy. Malý stolek je moderní, a přesto působí rustikálním dojmem. Stolová deska o tloušťce asi 1,5 cm a nosností až 30 kilogramů zapůsobí jedinečnou kresbou dřeva. Indický Sheesham (palisandr) patří mezi tvrdé a kvalitní dřeviny a přináší luxus do příbytků! Tento příruční stolek se hodí k mnohým stylem vybavení a je ideálním doplňkem posezení! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kontaktovat kurýr, se kterým upřesníte přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

Zajímavý výrobek Odkládací Stolek Wl5.644 Z Masivního Dřeva od značky s dlouholetou tradicí Möbelix pohodlně seženete zde teď napořád výhodně. Nabídka od 5 199 Kč.