Otočná Židle Pro Dítě Speedy Modrá/šedá

Pohodlné sezení je při studiu či plnění domácích úkolů nesmírně důležité. Proto představuje dobrou volbu tato komfortní a... více informací »
Otočná Židle Pro Dítě
Značka: Möbelix
3 439 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlné sezení je při studiu či plnění domácích úkolů nesmírně důležité. Proto představuje dobrou volbu tato komfortní a...

Pohodlné sezení je při studiu či plnění domácích úkolů nesmírně důležité. Proto představuje dobrou volbu tato komfortní a současně vizuálně atraktivní židle ze série SPEEDY. Výškově nastavitelný nábytek v poutavém sportovním designu nabízí řadu užitečných funkcí. Výšku modro-šedého sedátka lze flexibilně nastavit plynovým zvedákem v rozmezí přibližně 45 až 55 cm. Díky pěnovým výplním je sezení pohodlné i po delší dobu, navíc podpořené praktickými područkami a nastavitelným opěradlem. Pět koleček na tvrdou podlahu je připevněno k nosné hvězdici z plastu v matné černé barvě, a také zajišťují požadovaný stupeň mobility. Židle má maximální nosnost 65 kg. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také&nbs

Hodně oblíbený produkt Otočná Židle Pro Dítě Speedy Modrá/šedá můžete pořídit zrovna tady na našich stránkách v populární sekci kancelářske židle a krěsla! Připravili jsme pro vás jiné produkty z této známé sekce za outletovou cenu! Věhlasná značka Möbelix vás obohatí o vysoce kvalitní výrobky Však to vidíte sami. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Otočná Židle Pro Dítě Speedy Modrá/šedá od dodavatele zboží Möbelix pohodlně nakoupíte momentálně na webu za mimořádně nízkou cenu. Nabídka již od 3 439 Kč.