Otočná Židle Pro Dítě Speedy Šedá/zelená

Pohodlné sezení je při studiu či plnění domácích úkolů nesmírně důležité. Proto představuje dobrou volbu tato komfortní a... více informací »
Otočná Židle Pro Dítě Speedy
Značka: Möbelix
3 439 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlné sezení je při studiu či plnění domácích úkolů nesmírně důležité. Proto představuje dobrou volbu tato komfortní a...

Pohodlné sezení je při studiu či plnění domácích úkolů nesmírně důležité. Proto představuje dobrou volbu tato komfortní a současně vizuálně atraktivní židle ze série SPEEDY. Výškově nastavitelný nábytek v poutavém sportovním designu nabízí řadu užitečných funkcí. Výšku sedátka lze flexibilně nastavit plynovým zvedákem v rozmezí přibližně 45 až 55 cm. Díky pěnovým výplním je sezení pohodlné i po delší dobu, navíc podpořené praktickými područkami a nastavitelným opěradlem. Pět koleček na tvrdou podlahu je připevněno k nosné hvězdici z plastu v matné černé barvě, a také zajišťují požadovaný stupeň mobility. Židle má maximální nosnost 65 kg. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní v&
Výjimečný výrobek Otočná Židle Pro Dítě Speedy Šedá/zelená je k dostání již dnes tu na našem webu ve známé sekci kancelářske židle a krěsla. Připravili jsme unikátní výrobky z této oblíbené sekce za nejnižší cenu. To ovšem není vše, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás taky více produktů od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce. Tato značka Möbelix dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní zboží.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Otočná Židle Pro Dítě Speedy Šedá/zelená značky Möbelix jednoduše můžete sehnat zde nyní ve slevě! Nyní pořídíte za super cenu 3 439 Kč.