Plastová Skřiň Gulliver Multispace

Tenhle tovar je k dispozici POUZE. Potřebujete si uklidit dílnu nebo sklep? Skříň můžete použít ať už v interiéru nebo v... více informací »
Plastová Skřiň Gulliver Multispace
Značka: Möbelix
3 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tenhle tovar je k dispozici POUZE. Potřebujete si uklidit dílnu nebo sklep? Skříň můžete použít ať už v interiéru nebo v...

Tenhle tovar je k dispozici POUZE. Potřebujete si uklidit dílnu nebo sklep? Skříň můžete použít ať už v interiéru nebo v exteriéru, vyrobena je z odolného plastu. Za 2 uzamykatelnými dveřmi nabízí mnoho úložného prostoru, každá police je sklopní s nosností až 15kg. Nenáročná na údržbu, jednoduše otřete vlhkým hadrem, zároveň vkusná a praktická.Ve slevě tento výrobek Plastová Skřiň Gulliver Multispace můžete dostat nyní tu na našich stránkách v sekci nářadí. Nyní můžete najít parádní kousky ze zmíněné kategorie za internetové ceny. Přední značka Möbelix dlouhodobě vyrábí špičkový sortiment. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Mrkněte také na další skvělé zboží od značky Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Nový výrobek Plastová Skřiň Gulliver Multispace od skvělého a známého výrobce Möbelix najdete tady teď za super peníze! Cena od 3 499 Kč.