Plastová Skříň Gulliver Nízka

Tenhle zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Potřebujete si uklidit dílnu nebo sklep? Skříň můžete použít ať už v interiéru nebo... více informací »
Plastová Skříň Gulliver Nízka
Značka: Möbelix
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tenhle zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Potřebujete si uklidit dílnu nebo sklep? Skříň můžete použít ať už v interiéru nebo...

Tenhle zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Potřebujete si uklidit dílnu nebo sklep? Skříň můžete použít ať už v interiéru nebo v exteriéru, vyrobena je z odolného plastu. Za 2 uzamykatelnými dveřmi nabízí mnoho úložného prostoru, každá police je výškově nastavitelná s nosností až 30kg. Nenáročná na údržbu, jednoduše otřete vlhkým hadrem, zároveň vkusná a praktická. Zcela unikátní produkt Plastová Skříň Gulliver Nízka dostanete lehce tady na stránkách v oblíbené rubrice nářadí. Nyní můžete získat akční produkty z této rubriky za akční cenu. To ale není vše, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás více skvělých kousků od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Žádaný výrobek Plastová Skříň Gulliver Nízka od značky s dlouholetou historií Möbelix snadno naleznete u nás právě za výprodejovou cenu. V akci od 1 999 Kč.