Podstavec Pod Tv Nebo Monitor Felino Maxi Š: 105cm Sklo

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Podstavec Pod Tv Nebo Monitor Felino
Značka: Möbelix
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla

Výjimečný a žádaný produkt Podstavec Pod Tv Nebo Monitor Felino Maxi Š: 105cm Sklo máte možnost pořídit bez obtíží tady u nás zařazený v kategorii podstavce pod tv! Najděte si ještě jiné produkty z naší sekce za nejnižší cenu. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás totiž najdete více skvělých kousků značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Neodolatelný výrobek Podstavec Pod Tv Nebo Monitor Felino Maxi Š: 105cm Sklo od spolehlivého výrobce Möbelix máte možnost dostat právě za super cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 4 199 Kč.