Police Nástěnná Galileo

Tato skleněná police vytvoří u vás doma moderní a stylové prostředí. Police o rozměrech přibližně 80 x 20 cm (Š / D) je... více informací »
Police Nástěnná Galileo
Značka: Möbelix
379 Kč
Ověřit dostupnost
Tato skleněná police vytvoří u vás doma moderní a stylové prostředí. Police o rozměrech přibližně 80 x 20 cm (Š / D) je...

Tato skleněná police vytvoří u vás doma moderní a stylové prostředí. Police o rozměrech přibližně 80 x 20 cm (Š / D) je vyrobena z tvrzeného bezpečnostního skla čiré barvy o tloušťce přibližně 8 mm. Police nabízí nespočet kreativních nápadů k uložení dekorací v obývacím pokoji. Ať už květiny, fotografie, knihy či dekorace, je ideální pro osobní design a nabízí praktické úložné místo i pro menší prostory. Skleněná police je také vhodná i pro ukládání kosmetiky v koupelně – praktická a krásná!     Nejdůležitější informace:   Tento diskontní kousek můžete získat právě zde na stránkách v oblíbené rubrice nástěnné police. Připravili jsme akční kousky z této populární kategorie za parádní cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další prověřené kousky od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený kus Police Nástěnná Galileo od výrobce se zárukou kvality Möbelix pohodlně pořídíte v naší online nabídce za příznivou cenu. Nyní můžete mít za 379 Kč.