Postel Pro Děti Juletta 90×200 Cm Bílá

Atraktivní postel pro děti o rozměr 90x200cm nabízí prostor nejen na spaní ale i na hraní. Výška střechy 170cm dodává posteli... více informací »
Postel Pro Děti Juletta
Značka: Möbelix
5 799 Kč
Ověřit dostupnost
Atraktivní postel pro děti o rozměr 90x200cm nabízí prostor nejen na spaní ale i na hraní. Výška střechy 170cm dodává posteli...

Atraktivní postel pro děti o rozměr 90x200cm nabízí prostor nejen na spaní ale i na hraní. Výška střechy 170cm dodává posteli kreativitu, nakolik stačí barevná nebo průhledná látka a děti si tak mohou vytvořit postel s nebesy nad hlavou. Dodává se bez roštu, matrace, dekorací a lůžkovin. Samostatně můžete k posteli dokoupit sadu zásuvek pod postel, kam schováte lůžkoviny a hračky, nebo také díl pro další matraci s maximální výškou 22cm pro případ hosta. Maximální nosnost je 120kg.K posteli se doporučují rolovatelné rošty. Výška bočních desek ke začátku stříšky je 106cm.Postel bude však vypadat ještě krásnější a harmoničtější, pokud se rozhodnete postel rozšířit o zásuvky.Vše bude uspořádané, nic se nezašpiní a nezapráší.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

Tento neodolatelný produkt Postel Pro Děti Juletta 90x200 Cm Bílá pocházející od značky Möbelix můžete pořídit právě zde za výprodejovou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 5 799 Kč.