Postel Pro Děti Karlson 90×200 Cm Bílá

Perfektní postel pro princeznu s plochou lůžka 90x200cm z borovice s voskovaným povrchem. Bočnici lze namontovat v pravo i... více informací »
Postel Pro Děti Karlson
Značka: Möbelix
6 879 Kč
Ověřit dostupnost
Perfektní postel pro princeznu s plochou lůžka 90x200cm z borovice s voskovaným povrchem. Bočnici lze namontovat v pravo i...

Perfektní postel pro princeznu s plochou lůžka 90x200cm z borovice s voskovaným povrchem. Bočnici lze namontovat v pravo i vlevo.Výška střechy 200cm bude doslova vynikat, pokud přehodíte přes ni libovolnou barvenou nebo průsvitnou látku, případně doplníte osvětlením. Dodává se bez roštu, matrace, lůžkovin a dekorací.Doporučuje se rolovatelný rošt. K posteli je možné dokoupit samostatnou sadu zásuvek na odložení hrančiek a věcí, případně dodatečný prostor na druhý matraci o maximální výšce 22cm pro hosta.Postel bude však vypadat ještě krásnější a harmoničtější, pokud se rozhodnete postel rozšířit o zásuvky.Vše bude uspořádané, nic se nezašpiní a nezapráší.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.
Tento diskontní produkt Postel Pro Děti Karlson 90×200 Cm Bílá můžete získat pohodlně na stránkách v sekci dětské postele! Vyberte si podobné produkty z této známé kategorie ve výhodné akci! Přední značka Möbelix dodává top výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Naše nabídka je široká, mrkněte na více skvělých kousků značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt Postel Pro Děti Karlson 90x200 Cm Bílá od známé společnosti Möbelix jednoduše naleznete na našich stránkách teď právě skutečně levně! Nyní pořídíte jen za 6 879 Kč.