Postel Pro Děti Karlson 90×200 Cm Bílá

Často hledaný produkt Postel Pro Děti Karlson 90x200 Cm Bílá od známé společnosti Möbelix jednoduše naleznete na našich stránkách teď právě skutečně levně! Nyní pořídíte jen za 8 599 Kč. EAN: 4251647603147
Postel Pro Děti Karlson
Značka: Möbelix
8 599 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Perfektní postel pro princeznu s plochou lůžka 90x200cm z borovice s voskovaným povrchem. Bočnici lze namontovat v pravo i vlevo.Výška střechy 200cm bude doslova vynikat, pokud přehodíte přes ni libovolnou barvenou nebo průsvitnou látku, případně doplníte osvětlením. Dodává se bez roštu, matrace, lůžkovin a dekorací.Doporučuje se rolovatelný rošt. K posteli je možné dokoupit samostatnou sadu zásuvek na odložení hrančiek a věcí, případně dodatečný prostor na druhý matraci o maximální výšce 22cm pro hosta.Postel bude však vypadat ještě krásnější a harmoničtější, pokud se rozhodnete postel rozšířit o zásuvky.Vše bude uspořádané, nic se nezašpiní a nezapráší.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.
Tento diskontní produkt Postel Pro Děti Karlson 90×200 Cm Bílá můžete získat pohodlně na stránkách v sekci dětské postele! Vyberte si podobné produkty z této známé kategorie ve výhodné akci! Přední značka Möbelix dodává top výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Naše nabídka je široká, mrkněte na více skvělých kousků značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.