Postel S Úložným Prostorem Pierre 90×200 Cm

Postel PIERRE v bílé barvě a dubovém dekoru Sonoma je kompaktní kus nábytku s mnoha doplňky, který se vejde do každého dětského... více informací »
Postel S Úložným Prostorem Pierre 90x200
Značka: Möbelix
5 999 Kč
Ověřit dostupnost
Postel PIERRE v bílé barvě a dubovém dekoru Sonoma je kompaktní kus nábytku s mnoha doplňky, který se vejde do každého dětského...

Postel PIERRE v bílé barvě a dubovém dekoru Sonoma je kompaktní kus nábytku s mnoha doplňky, který se vejde do každého dětského pokoje.   Velká postel, s rozměry 204 x 107 x 120 cm (Š / V / H), je vybavena psacím stolem a úložnými prostory, a je ideální pro prvňáčky a děti základních škol. Pracovní stůl (Š x V x H přibližně 115 x 66 x 75 cm) má namontované praktické kolečka, takže jej lze snadno zasunout pod postel a v případě potřeby zase vytáhnout. Otevřené složky nabízejí dostatek prostoru pro knihy, obrázky, hračky a ruční práce. Samotný žebřík slouží i jako dodatečný úložný prostor díky hlubokým schodům a 1 zásuvce. Plocha lůžka postele je p
Kvalitní a žádaný produkt Postel S Úložným Prostorem Pierre lze zakoupit bezprostředně tu na našich stránkách ve známé rubrice dětské postele. Nyní můžete najít jiné produkty z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu! Tento výrobce Möbelix má na skladě prvotřídní produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se také na další zboží značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Postel S Úložným Prostorem Pierre 90x200 Cm od společnosti s výborným jménem Möbelix lze zakoupit právě teď v nabídce za výhodnou cenu! Cenově vychází na 5 999 Kč.