Postýlka S Příčkami Star

Série STAR nabízí komplexnísortiment nábytku do dětského pokoje nebo místnosti pro mládež. Ať užhledáte dětskou postýlku,... více informací »
Postýlka S Příčkami Star
Značka: Möbelix
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Série STAR nabízí komplexnísortiment nábytku do dětského pokoje nebo místnosti pro mládež. Ať užhledáte dětskou postýlku,...

Série STAR nabízí komplexnísortiment nábytku do dětského pokoje nebo místnosti pro mládež. Ať užhledáte dětskou postýlku, stůl nebo postel – zde najdete správné kouskynábytku, abyste vytvořili harmonicky koordinovaný interiér. Série STARje k dispozici ve dvou rozdílných provedeních: čistě bílá, která dává široký, příjemný pocit prostoru a bílo-šedá, která predstavujei moderní vkus s chytrým betonovým dekorem. Dětská postýlka STAR v bílé barvě a celkovými rozměry 144 x 80 x 82 cm (Š / V / H) nabízí dítěti klidný spánek. Postýlka o s plochou lůžka přibližně 70 x 140 cm je zajištěna po obou bocích lehací plochy bílými dřevěnými tyčemi. Tři z nich můžete cca ve 2 letech dítěte vybrat, aby mělo bezpečný spánek a přístup k postýlce zároveň. U roštu, který je součástí balení lze nastavit výšku a přizpůsobit se věku vašeho dítěte.
Tento kvalitní a žádaný kus Postýlka S Příčkami Star jde nakoupit rovnou tu na našich stránkách ve známé kategorii dětské postýlky! Najděte si akční produkty z této známé sekce za nejnižší cenu!

Výjimečný a žádaný výrobek Postýlka S Příčkami Star od známého výrobce Möbelix je k dispozici zde nyní extra výhodně. Nyní lze objednat jen za 3 599 Kč.