Přebalovací Komoda Lilo Šířka 109,5cm

Dětská přebalovací komoda LILO bude užitečným pomocníkem při péči o vaše děťátko. Praktický kousek nábytku vám umožní... více informací »
Přebalovací Komoda Lilo Šířka
Značka: Möbelix
4 959 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská přebalovací komoda LILO bude užitečným pomocníkem při péči o vaše děťátko. Praktický kousek nábytku vám umožní...

Dětská přebalovací komoda LILO bude užitečným pomocníkem při péči o vaše děťátko. Praktický kousek nábytku vám umožní mít přehled v dětských věcech i hygienických pomůckách. Komoda disponuje třemi zásuvkami a třemi úložnými přihrádkami. Vrchní přebalovací plocha má vyvýšený okraj pro větší bezpečnost děťátka i ochranu proti pádu položených předmětů. Jako materiál byly použity MDF desky s bílým nátěrem a melaminovým povrchem – ten zajišťuje snadnou údržbu a dlouhodobě krásný vzhled nábytku. Bílý vzhled byl doplněn úchyty a podstavcem s nožičkami z borovicového dřeva, které bylo ponecháno ve své přírodní barvě, a proto krásně harmonizuje s korpusem nábytku. Celkové rozměry nábytku jsou cca 109, 4 x 109, 5 x 76 cm (Š/V/H). Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix nebo na požádání v kamenných prodejnách.

Tento žádaný kousek Přebalovací Komoda Lilo Šířka 109,5cm od kvalitní společnosti Möbelix snadno můžete pořídit aktuálně na webu za výprodejovou cenu! Aktuálně výhodně za 4 959 Kč.