Příborník/komoda Harvey

Design, styl a funkčnost v jednom kusu nábytku. Příborník HARVEY to vše splňuje na jedničku a vytváří obzvlášť domáckou... více informací »
Příborník/komoda Harvey
Značka: Möbelix
8 999 Kč
Ověřit dostupnost
Design, styl a funkčnost v jednom kusu nábytku. Příborník HARVEY to vše splňuje na jedničku a vytváří obzvlášť domáckou...

Design, styl a funkčnost v jednom kusu nábytku. Příborník HARVEY to vše splňuje na jedničku a vytváří obzvlášť domáckou atmosféru. Autentický dekor dubu ARTISAN vkusně doplňují antracitově šedé rámečky a lišty úchytek. Je vybaven štědrými rozměry cca 180 x 89,3 x 43 cm (Š x V x H). Za dvěma otočnými dvířky najdete dostatek místa na dvou nastavitelných policích. Zde můžete uložit vaše prostírání, sbírku her apod. Čtyři zásuvky jsou úhlednou možností pro příbory a drobné předměty. Objevte prostorný příborník jako reprezentativní prostor pro rodinné fotografie, rostliny a vaše oblíbené dekorace. Navíc poměr cena/výkon je bezkonkurenční! Zajímavý produkt můžete sehnat jednoduše na našich stránkách umístěný v rubrice komody do kuchyně! Nyní můžete koupit jiné kusy ve zmíněné rubrice snadno online. V očích zákazníků populární značka Möbelix představuje skvělý sortiment Udělejte si radost.

Tento oblíbený produkt Příborník/komoda Harvey od spolehlivé značky Möbelix najdete aktuálně na našich stránkách v bezva akci! Ceny již od 8 999 Kč.