Příborník/komoda Ontario

Rustikální vzhled se potkává s funkčností: S praktickým příborníkem ze série ONTARIO si vybíráte působivý design, který... více informací »
Příborník/komoda Ontario
Značka: Möbelix
8 799 Kč
Ověřit dostupnost
Rustikální vzhled se potkává s funkčností: S praktickým příborníkem ze série ONTARIO si vybíráte působivý design, který...

Rustikální vzhled se potkává s funkčností: S praktickým příborníkem ze série ONTARIO si vybíráte působivý design, který elegantně kombinuje starožitný styl s moderním tmavým dekorem. Příborníková komoda o rozměrech přibližně 162 x 86 x 41,5 cm (Š x V x H) obsahuje 3 zásuvky a 3 otočná dvířka, obojí se systémem Soft-Close (tlumené dovírání). Za dvířky se nachází 3 police, které si můžete libovolně nastavit. Všechny zásuvky i dvířka mají stylové úchytky. Na vrchní desce příborníku lze prezentovat dekorativní předměty a vytvořit tak elegantní prostředí. Komodu je vkusné kombinovat s dalším nábytkem ze série ONTARIO, aby váš interiér vypadal harmonicky. Upozornění: Vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky.

Tento vynikající výrobek Příborník/komoda Ontario od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix můžete pořídit u nás za extra cenu! Nyní pořídíte za super cenu 8 799 Kč.