Príručný Stolík Akazie Masív

Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto... více informací »
Príručný Stolík Akazie Masiv
Značka: Möbelix
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto...

Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.

Velmi žádaný produkt naleznete právě nyní na našich stránkách umístěný v sekci odkládací stolky! Získejte akční produkty z této rubriky za super cenu!

Tento kvalitní a žádaný produkt Príručný Stolík Akazie Masiv od skvělého a známého výrobce Möbelix pohodlně nakoupíte tady teď právě až neuvěřitelně levně! Právě lze objednat jen za 2 299 Kč.