Psací Stůl Merlin

  Stůl MERLIN zaujme svým elegantním a promyšleným vzhledem. S rozměry přibližně 130 x 75 x 70 cm (Š / V / H) se vejde do... více informací »
Psací Stůl Merlin
Značka: Möbelix
5 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Stůl MERLIN zaujme svým elegantním a promyšleným vzhledem. S rozměry přibližně 130 x 75 x 70 cm (Š / V / H) se vejde do...

  Stůl MERLIN zaujme svým elegantním a promyšleným vzhledem. S rozměry přibližně 130 x 75 x 70 cm (Š / V / H) se vejde do každé kanceláře. Díky úložnému prvku nabízí stůl také dostatek odkládacího prostoru.     Za otočnými dveřmi s panty vlevo se nacházejí dvě odkládací složky. Zde si můžete uschovat důležité dokumenty, poznámky, a podobně. Zásuvka je zvlášť vhodná pro psací a jiné kancelářské potřeby. Dveře a zásuvka se otevírají pomocí &uacu
Tento akční a ve slevě produkt máte možnost dostat právě teď tu v sekci psací stoly. Připravili jsme pro vás zcela nové výrobky z naší sekce za nejlepší ceny! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Psací Stůl Merlin od společnosti se zárukou kvality Möbelix jednoduše můžete sehnat u nás právě za nejnižší cenu! Nyní pořídíte za super cenu 5 499 Kč.