Psací Stůl Romance

Série ROMANCE zaujme svými jasnými liniemi a nadčasovým vzhledem. Jedinečný design psacího stolu ROMANCE je sklouben s vysokou... více informací »
Psací Stůl Romance
Značka: Möbelix
5 499 Kč
Ověřit dostupnost
Série ROMANCE zaujme svými jasnými liniemi a nadčasovým vzhledem. Jedinečný design psacího stolu ROMANCE je sklouben s vysokou...

Série ROMANCE zaujme svými jasnými liniemi a nadčasovým vzhledem. Jedinečný design psacího stolu ROMANCE je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že tento elegantní kus nábytku bude jen na ozdobu. Kombinace dvou dřevěných dekorů (dub san reno a dub sibiřský) dodá vašemu domovu teplý a elegantní nádech ve venkovském stylu. S rozměry cca 160 x 76 x 73 cm (Š x V x H) vytváří tento nábytek nejen vizuální akcenty, ale také bohatý úložný prostor ve formě zásuvky a skříňky pod deskou stolu. Vrchní plocha nabízí dostatek místa pro počítač, pořadače a jinou kancelářskou nebo studentskou výbavu.   V našem internetovém obchodě naleznete i další kusy nábytku ze série ROMANCE, se kterými si doma vytvoříte svěží a útulnou atmosféru.

Tento designový výrobek Psací Stůl Romance od známého dodavatele Möbelix lze koupit na našich stránkách téměř zdarma! Teď za akční cenu 5 499 Kč.