Psací Stůl Young Dekor Bílá/světle Šedá

Tento vkusný psací stůl je součástí řady YOUNG a je ideálním doplňkem do moderně zařízeného pokoje pro děti a mládež. S... více informací »
Psací Stůl Young Dekor
Značka: Möbelix
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tento vkusný psací stůl je součástí řady YOUNG a je ideálním doplňkem do moderně zařízeného pokoje pro děti a mládež. S...

Tento vkusný psací stůl je součástí řady YOUNG a je ideálním doplňkem do moderně zařízeného pokoje pro děti a mládež. S rozměry přibližně 125 x 77 x 70 cm (Š/V/H) je stůl vyroben v kombinaci dekorů bílá a světle šedá, takže perfektně doplní ostatní nábytek z této série a nabídne pracovní nebo tvůrčí prostor pro vašeho potomka. Stůl je výškově nastavitelný, takže se přizpůsobuje a roste spolu s vaším dítětem. Šedý šuplík nabízí nábytku pěkný kontrast a prostor pro psací potřeby. Zařiďte pokoj svého potomka prakticky a stylově s nábytkovou sérií YOUNG! K dispozici jsou všechny nábytkové prvky, potřebné do pokoje pro mladé, a na výběr jsou dvě barevná provedení: Dub san remo/bílá nebo bílá/světle šedá. S tímto nábytkem si vybíráte certifikovaný produkt, vyrobený v Německu, který zároveň splňuje požadavky „BQ – Alliance for Quality“ a nese značku kvality „DIN EN ISO 9001“.Žádaný výrobek Psací Stůl Young Dekor Bílá/světle máte možnost pořídit ještě tu na našich stránkách v populární sekci psací stoly. Máme pro vás ostatní kousky ze zmíněné kategorie za příznivou cenu. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další skvělé zboží od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Psací Stůl Young Dekor Bílá/světle Šedá od společnosti s dlouholetou tradicí Möbelix je k sehnání právě teď v nabídce pořád výhodně! Nyní pořídíte jen za 2 999 Kč.