Radiátor Na Ručníky Rimini Ra122, Antracitový

Dodání je zdarma. S koupelnovým radiátorem RIMINI RA122 antracitové barvy si můžete ve své koupelně vychutnat útulnou a... více informací »
Radiátor Na Ručníky Rimini
Značka: Möbelix
8 399 Kč
Ověřit dostupnost
Dodání je zdarma. S koupelnovým radiátorem RIMINI RA122 antracitové barvy si můžete ve své koupelně vychutnat útulnou a...

Dodání je zdarma. S koupelnovým radiátorem RIMINI RA122 antracitové barvy si můžete ve své koupelně vychutnat útulnou a příjemnou atmosféru. Přibližně 60 x 122,8 x 3 cm (Š / V / H) velký radiátor, vyrobený z uhlíkové oceli s práškovým nástřikem, má výkon 690 wattů a je možné jej namontovat přes centrální i boční připojení. Konstrukce se skládá z rovných, vodorovných příček a hranatého rámu, které spolu vytvářejí nádherný design. Díky střední výšce nabízí dostatečný prostor pro zavěšení ručníků a oblečení. Vytvořte si doma útulnou wellness oázu s koupelnovým radiátorem RIMINI RA122!  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. 

Tento velmi žádaný produkt Radiátor Na Ručníky Rimini Ra122, Antracitový od společnosti Möbelix jednoduše naleznete zde teď právě opravdu výhodně! Výhodně za 8 399 Kč.