Regál 4-You Yur06

Praktický regál 4-YOU v dekoru dub s 5 odkládacími přihrádkami a s možností všestranného využití. Regál s rozměry 30 x 189,5... více informací »
Regál 4-You Yur06
Značka: Möbelix
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický regál 4-YOU v dekoru dub s 5 odkládacími přihrádkami a s možností všestranného využití. Regál s rozměry 30 x 189,5...

Praktický regál 4-YOU v dekoru dub s 5 odkládacími přihrádkami a s možností všestranného využití. Regál s rozměry 30 x 189,5 x 35,2 cm (Š x V x H) je skvělým řešením do každé domácnosti. Dá se perfektně kombinovat s ostatními regály a komodami ze série 4-YOU. Dostupný je i v jiných barevných provedeních. Neodolatelný produkt Regál 4-You Yur06 můžete nakoupit rovnou tady u nás zařazený v kategorii regály a dělící stěny! Nyní můžete získat ještě ostatní produkty ve zmiňované rubrice za příznivou cenu! Populární značka Möbelix pro své zákazníky poskytuje kvalitní výrobky. Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem více kousků od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně prodávaný kousek Regál 4-You Yur06 od známého výrobce Möbelix pořídíte tady a teď právě za rozumné peníze. Zrovna nyní za cenu 1 699 Kč.