Regál Cariba Šířka 47cm

Série pokojíčku pro mládež CARIBA od MID.YOU doprovází vaše ratolesti po mnoho let. Lineární série zaujme velkým výběrem... více informací »
Regál Cariba Šířka 47cm
Značka: Möbelix
2 479 Kč
Ověřit dostupnost
Série pokojíčku pro mládež CARIBA od MID.YOU doprovází vaše ratolesti po mnoho let. Lineární série zaujme velkým výběrem...

Série pokojíčku pro mládež CARIBA od MID.YOU doprovází vaše ratolesti po mnoho let. Lineární série zaujme velkým výběrem nábytku, který lze kombinovat ve funkčním, domáckém designu.   Regál v dekoru dřeva zaujme velkorysými rozměry cca 47 x 197 x 38 cm (Š x V x H). Objevte čtyři otevřené přihrádky a dvě zásuvky jako perfektní skrýš pro řadu her, plyšových hraček, knih a dalšího. Korpus v dubové barvě boduje hřejivou přírodní kresbou dřeva. Bílá čela zásuvek vytvářejí harmonický barevný akcent. Funkční design doplňují plastové úchytky v dubové barvě. Atraktivní regál CARIBA lze individuálně kombinovat s dalším nábytkem z této série!
Velmi oblíbený produkt je k dostání lehce tady a teď na našem webu ve známé sekci regály a dělící stěny! Nyní pořídíte parádní kusy z této populární rubriky za nejlepší ceny.

Velmi oblíbený produkt Regál Cariba Šířka 47cm od výrobce s mnohaletou tradicí Möbelix jde sehnat v naší nabídce opravdu levně! Nyní získáte od 2 479 Kč.