Regál Glare

Rohová police GLARE značky LUCA BESSONI zaujme elegantním designem a praktickými rozměry cca 30 x 99 x 30 cm (Š x V x H). Čtyři... více informací »
Regál Glare
Značka: Möbelix
599 Kč
Ověřit dostupnost
Rohová police GLARE značky LUCA BESSONI zaujme elegantním designem a praktickými rozměry cca 30 x 99 x 30 cm (Š x V x H). Čtyři...

Rohová police GLARE značky LUCA BESSONI zaujme elegantním designem a praktickými rozměry cca 30 x 99 x 30 cm (Š x V x H). Čtyři bílé police z tvrzeného bezpečnostního skla v kombinaci s kulatým trubkovým rámem z hladké nerezové oceli vytvářejí stabilní a dekorativní prostorový zázrak. Regál spočívá na třech nohách, které chrání podlahu. Jeho vzhled a textura z něj činí ideální doplněk do mnoha interiérů. Sami se rozhodněte, zda tento regál s maximální nosností cca 10 kg využijete ve vašem obývacím pokoji, kanceláři nebo koupelně. Výhodou je jeho snadná údržba – během chvilky lze vyčistit vlhkým hadříkem. Elegantní, praktický a skladný – to jsou hlavní atributy rohového regálu GLARE! 

Tento kvalitní a levný výrobek Regál Glare od společnosti s dlouholetou tradicí Möbelix máte možnost pořídit zrovna dnes za parádní cenu. Nyní pořídíte jen za 599 Kč.