Regál Na Cd Galerie Š: 60 Cm Bílý

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Regál Na Cd Galerie Š: 60 Cm
Značka: Möbelix
4 099 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • váha balíka: ca. 18kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrž&iacut
Tento výjimečný výrobek Regál Na Cd Galerie Š: pořídíte právě nyní tady a teď na našem webu v oblíbené sekci regály a dělící stěny! Mrkněte na vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky ve slevě. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý dodavatel Möbelix pro vás připravuje vysoce kvalitní produkty Přesvědčte se sami!

Hodně oblíbený produkt Regál Na Cd Galerie Š: 60 Cm Bílý od výrobce s dlouholetou historií Möbelix lze sehnat tady teď za příznivou cenu! Aktuálně za super cenu 4 099 Kč.