Regál Na Cd Galerie Š: 60 Cm Černý

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Regál Na Cd Galerie Š:
Značka: Möbelix
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • váha balíka: ca. 18kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrž&iacut

Ve slevě kousek Regál Na Cd Galerie máte možnost sehnat bez obtíží tu na našich stránkách v populární sekci regály a dělící stěny. Nyní získáte další produkty ze zmíněné kategorie ve slevě! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Möbelix může nabídnout skvělé produkty A tady je důkaz!

Tento vynikající kus Regál Na Cd Galerie Š: 60 Cm Černý od top výrobce Möbelix můžete najít aktuálně za parádní cenu. Nabídka od 3 999 Kč.