Regál Na Gramofónové Desky Rental Šířka 60cm Buk

Pokud potřebujete místo na vaše gramofonové desky, tak regál RETAL bude ideálním řešením. Pro lepší manipulaci jsou ve spodní... více informací »
Regál Na Gramofónové Desky Rental Šířka
Značka: Möbelix
2 899 Kč
Ověřit dostupnost
Pokud potřebujete místo na vaše gramofonové desky, tak regál RETAL bude ideálním řešením. Pro lepší manipulaci jsou ve spodní...

Pokud potřebujete místo na vaše gramofonové desky, tak regál RETAL bude ideálním řešením. Pro lepší manipulaci jsou ve spodní části 4 kolečka, abyste si ho mohli bez problémů posunout.Upozornění o doručení:Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu.Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení.Upozornení:Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si jej můžete IBA přes internet. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezplatně převezme. Poštovné náklady zákazník neplatí, jsou hrazeny v plné výši dodavatelem. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.

Super produkt Regál Na Gramofónové Desky Rental Šířka 60cm Buk od společnosti s dlouholetou tradicí Möbelix snadno pořídíte nyní za výprodejovou cenu. Výhodně teď u nás za 2 899 Kč.