Regál Tio

Vysoký regál TIO s rozměry 45 x 183 x 35 cm (Š x V x H) zaujme svým klasickým vzhledem, který lze snadno začlenit do každého... více informací »
Regál Tio
Značka: Möbelix
2 099 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoký regál TIO s rozměry 45 x 183 x 35 cm (Š x V x H) zaujme svým klasickým vzhledem, který lze snadno začlenit do každého...

Vysoký regál TIO s rozměry 45 x 183 x 35 cm (Š x V x H) zaujme svým klasickým vzhledem, který lze snadno začlenit do každého interiéru. Je součástí stejnojmenného skříňového systému TIO a doplňuje jej pět otevřených přihrádek o hloubce cca 35 cm. Skříňový systém TIO nabízí působivý výběr typů, které lze podle potřeby kombinovat. Ať už široký, kompaktní, vysoký nebo otevřený: každý model má tělo s vkusným dubovým povrchem. S tímto rozsáhlým nábytkovým systémem můžete optimálně využít každý prostor v interiéru  a zároveň si užít vysokou míru přizpůsobivosti dokonale sladěných kusů nábytku. S regálem TIO žádná přání nezůstanou nesplněná! Nejprodávanější výrobek je k dispozici bez obtíží u nás v oblíbené sekci regály a dělící stěny. Nyní můžete koupit oblíbené zboží ve zmiňované kategorii za outletovou cenu!

Zlevněný kousek Regál Tio s osvědčenou značkou Möbelix jde koupit v naší nabídce za outletovou cenu! Aktuálně za 2 099 Kč.